info@motohunt.ee | 50 83 259

KERGHAAGISE VIDEOKURSUS

Siit videokursuselt leiad kõik vajaliku selleks, et kerghaagise juhtimine endale selgeks teha. Videokursuse materjalides on erinevad treeningharjutused millega treenida kerghaagisega manööverdamise oskust. Tunne end roolis kindlalt!

Tunne end kindlalt
Videokursus õpetab sind kerghaagise roolis kindlalt tundma.

Tagurda haagisega nagu proff
Treeni ja harjuta ning peagi tagurdad haagisega nagu tõeline professionaal.

Treeni CE kategooria jaoks
Kerghaagisega saab ka väga hästi veoauto haagise juhtimist treenida.

  • Kerghaagise sõiduautole külge haakimine (06:24)
  • Erinevad harjutused kerghaagisega (16:49)
  • Kerghaagise parkimine ja lahtihaakimine (04:06)

Väike eelvaade, sellele mis sind ees ootab.

Miks me sellise kursuse üldse tegime?

Kerghaagisega sõitmine ehmatab ära ka staažikad juhid, kui nad ei ole sellega varem kokku puutunud. Peamisteks hirmudeks on see, et haagis ei allu kontrollile ja rihitakse kellegi teise auto ära, jäädakse liikluses teistele ette. Eraldi ooper hakkab tihtipeale pihta ka siis, kui on haagisega vaja tagurdada. 

Need hirmud on arusaadavad, aga täiesti ebavajalikud, sest kui haagise juhtimist natukenegi harjutada, siis saab igaüks aru sellest, kuidas see haagis autol järel käib ja mis on olulised nüansid mida peab haagisega tagurdades jälgima. 

Siit videokursusest saad treeningharjutusi ja näpunäiteid, mida kerghaagisega sõites jälgida. Lisaks on see hea viis harjutada ka CE kategooria haagisega sõiduks. 

Loodame, et selle videokursuse materjal aitab sul kerghaagisega sõites olla enesekindlam ja sooritada mängleva kergusega ka keerukamad manöövrid.