info@motohunt.ee | 50 83 259

Milliseid juhikategooriaid Motohunt sulle pakub?

A – Kategooria

Motohundi kogenud õpetajad  teevad sulle selgeks mootorrattasõidu baasteadmised nii, et tulevikus ei ole sinu jaoks vahet kui suure või mis liiki rattaga sa sõidad.

B – Kategooria

Pika kogemusega noortepärased sõiduõpetajad õpetavad sin autoga sõitma ja lihvivad su oskuseid peensuseni. Motohundist tulevad eeskujuliku sõiduoskusega juhid.

C – Kategooria

C-kategooria juhiluba võimaldab juhtida veoautot, mille registrimass ei ole piiratud. Sind aitavad sellel teekonnal sõiduõpetajad ja pika kogemusega veokijuhid.

CE – Kategooria

CE-kategooria juhiluba võimaldab juhtida veoautot, mille registrimass ei ole piiratud, koos järelhaagisega.
Sind õpetavad pika kogemusega veoautojuhid.

Kus toimuvad loengud?

Pepleri 6 Mainori Kõrgkooli Tartu õppekeskuses

Õppematerjalid!

Kõik meie õpilased saavad ligipääsu Liikluslabi lihtsalt arusaadavatele kuid põhjalikele õppematerjalidele ning Motohundi videokursustele, mida saab kasutada nii arvutis kui nutitelefonis.

Sõidutunnid

Sõidutunnid toimuvad kokkuleppel sõiduõpetajaga. Ühe õppesõidutunni pikkus on 45 minutit, korraga sõidetakse kuni kaks õppesõidutundi. Kui õpilane soovib kindlat sõiduõpetajat või kindlat autot tuleb sellest teavitada esimestel teooriatundidel oma õpetajat.

Mida on õppima asumiseks vaja?

  • 1 doumendifoto (digitaalsel kujul)
  • Digitaalsel kujul arstitõend perearstilt B-katekooria lubade jaoks (ei tohi olla vanem, kui kuus kuud)
  • pass või ID-kaart

Milliseid koolitusi motohunt sulle pakub?

Esmaabikursus

Õnnetusi ikka juhtub. Kuid milline peab olema sinu tegutsemine, kui juhtub halvim? Koostöös Tartu kiirabiga õpetavad sulle spetsialistid esmaabi andmist. Sina võid päästa elu!

Pimeda aja koolitus

Motohunt autokool ei usu, et korralikku ja õpetavat pimedasõidu kogemust on võimalik omandada arvutiekraani tagant. See on ka põhjus, miks, erinevalt teistest, viime meie koolitust läbi ööpimeduses.

Libedasõidu koolitus

Nagu nimigi ütleb õpetab libedasõidu koolitus sind toime tulema libedates teeoludes. See on oluline oskus iga juhi kogemustepagasis ning ilma selleta autokooli sõidueksamit sooritada ei saa.

Lõppastme koolitus

Selleks, et Te võiksite üks kord uhkelt minema lennutada rohelise vahtralehe ja Teist saaks täieõiguslik autojuht, tuleb Teil esmaste juhilubade välja vahetamiseks läbida lõppastme koolitus.

Vaidluste lahendamise kord.

Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside, projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Tegevusluba.

VPK Koolitus OÜ “Motohunt Autokool” omab tegevusluba nr.6986TM (välja antud 09.04.2013.a.) A1-, A2-, A- j a B-kategooria mootorsõidukijuhtide koolituse korraldamisek. C- ja CE-kategooria mootorsõidukijuhtide koolitamiseks välja antud tegevusluba 06.jaanuar 2015.a. nr.6