info@motohunt.ee | 50 83 259

Need inimesed ongi Motohunt

Motohunt Autokooli üheks tugevamaks küljeks on hea nimega hästi tuntud õpetajad, kes on autokoolile parimateks visiitkaartideks. Iga õpetaja on auväärse Motohundi tiitli välja teenimiseks näinud tõsist vaeva.

verliin

Raino Verliin

508 3259

Alustas autokoolis õpetamist aastal 1997, esmalt Tallinnas Niguliste Autokoolis, hiljem pikalt Selge Autokoolis ning vähest aega ka Tartu Autom-is. Verliini jagub kõikjale – nii autokooli kui oma suure pere tegevustesse. Kui sa ei ole tema käe all õppinud sõitmist selgeks, siis sa seda ka mujal selgeks ei saa. Tema õpetusoskus suudab Sind autoroolis jätta rahulikuks. Paanitseda ja autost välja joosta ei ole vaja! Üliaktiivne ja positiivne inimene.

joosep1

Joosep Uba

5332 1493

Algusest lõpuni Motohundi oma mees! Teinud B-kat. load Verliini käe all Tartu Automis, jätkas oma õpingud juba A-kategoorias Motohundis. Seejärel siirdus õppima liiklusõpetajaks Tallinna Ülikooli, läbides vajaliku praktika Viktor Pooki ja Verliini käe all. Lõpetades kooli liiklusõpetaja kõrgeima e. kuuenda tasemega A ja B-kategooria õpetajana. Õpetajana väga tugevate pedagoogiliste teadmistega, nõudlik, rahulik ja väga sõbralik õpetaja, kelle suureks plussiks on tema noorus ja innovatiivsus.

mati

Mati Linno

507 9272

Mees kelle kogemuste pagas on väga suur. Võimeline juhendama kõiki kategooriaid nii teooria, kui ka sõiduõppes. Mati on töötanud aastatel 2003-2005 sõidukijuhtide eksamineerijana ja toob nüüd selle hindamatu kogemuse endaga kaasa meie väikesesse kollektiivi. Matit võiks õpetajana iseloomustada väga rahuliku kuid samas ka põhjaliku juhendajana. Tema õpetamisaastate ajaloos ei ole üldjuhul kellelgil õnnestunud teda endast välja viia. Kolleegide sõnul on Mati vana rahu ise.

Kerttu-Reena

Kerttu-Reena Kangur

5811 4103

Algusest lõpuni Motohundi oma tüdruk! Õppinud liiklusõpetajaks  Tallinna Ülikoolis, läbinud vajaliku praktika Motohundi koolitajate Joosep Uba ja Raino Verliiniga. Lõpetades kooli liiklusõpetaja kõrgeima e.kuuenda tasemega B- kategooria õpetajana. Teinud lisaks A-, C- ja CE-kat. load Motohundis. Õpetajana väga tugevate pedagoogiliste teadmistega, nõudlik,  rahulik ja väga sõbralik õpetaja. Tema sõbralikus ja hoolivus on teinud temast ühe Tartu hinnatuima õpetaja.

raul

Raul Markov

521 6372

Õppinud liiklusõpetajaks Tallinna Tehnikakõrgkoolis, läbinud praktika Autõsõit OÜ-s ja lisa väljaõppe saanud Motohundis. Nagu suurematele meestele omane on tegemist ülirahuliku ja tasakaaluka õpetajaga, kes on kohusetundlik, hea suhtleja ja hea huumorimeelega.

Maria Roos

Maria Roos

5880 6020

Õppinud liiklusõpetajaks Tartu Maaülikoolis, läbinud vajaliku praktika Motohundi koolitja Raino Verliiniga. Töötanud mingi aja Autosõit OÜ-s, kust tuli tagasi Motohundi vahvasse seltskonda.  Maria on õpetajana väga kohusetundlik, samas väga nõudlik, ei anna ta armu ei endale, ega ka õpilastele. Ta suudab leida aja õpilaste jaoks, et selgitada lahti keerulisi liiklussituatsioone.

Liisi Roos

Liisi Roos

5302 1489

Liisi on lõpetanud liiklusõpetaja eriala Tallinna Ülikoolis, omandades seal tugeva teoreetilise ja praktilise baasi. Õpetajana paistab ta silma oma erakordse rõõmsameelsusega, mis loob positiivse ja motiveeriva õpikeskkonna. Kuid omadus, mis teeb Liisist silmapaistva õpetaja, on tema äärmuslik rahulikkus. Olenemata olukorrast, säilitab ta rahu ja kindlustunde, andes õpilastele julgust ja enesekindlust keerulistes liiklusolukordades.

ants verliin

Ants Verliin

5866 7781

Algusest lõpuni Motohundi oma mees! Teinud A, B, C ja CE-kat. load Verliini käe all Motohundis. Õppinud liiklusõpetajaks Tallinna Ülikoolis, läbides vajaliku praktika Joosep Uba ja Verliini valvsa pilgu all. Lõpetas kooli liiklusõpetaja kõrgeima e. kuuenda tasemega, A- ja B- kategooria õpetajana. Õpetajana väga tugevate pedagoogiliste teadmistega, nõudlik, rahulik ja väga sõbralik õpetaja. Kelle suureks plussik on täna tema noorus ja innovatiivsus.

Ragne Raudkett

Ragne Raudkett

5627 8086

Ragne on õppinud liiklusõpetajaks Tallinna Ülikoolis ning läbinud vajaliku praktika Motohundis. Lisaks on Ragne meie juures välja teeninud ka A- ja C- kategooria juhiload. Õpetajana on ta väga tugevate pedagoogiliste teadmistega, nõudlik, rahulik ja sõbralik ning oskab autosõidu selgeks õpetada ka neile, kellel see kauem aega võtab. Tema suureks plussiks on norus ja innovativsus.

Priit Marmor

5341 6489

Priit Marmor

Priit on sõitnud alates 1983 aastast kutselise auto- ja bussijuhina mööda Euroopat ning omandanud erinevatest riikidest hindamatut sõidukogemust. Ta on mees, kes teab, kuidas suur CE-kategooria auto viia läbi ka väikseimatest Tartu tänavatest ja seda nii, et kõik jääb terveks. Aastate jooksul läbitud erinevad koolitused suhtlemise ja psühholoogia alal annavad talle oskuse tulla toime igasuguses olukorras. Priit jõuab alati parima tulemuseni läbi individuaalse lähenemise.