info@motohunt.ee | 50 83 259

Miks valida Motohunt?

Juhilubade tegemine peab olema fun! Te peate saama koolist tõsiselt positiivse emotsiooni, mida on pärast hea koos sõpradega meenutada ja jagada.

Meie pakume Teile seda emotsiooni, me teeme kõik, et Teil oleks mugav, mõnus ja lõbus. Samuti teeme kõik mis meie võimuses, et te läbiksite kooli lühima võimaliku ajaga, omandades sealjuures maksimaalse sõiduoskuse.

Meie grupid on mõnusalt väikesed, et saaksime Teile pakkuda piisavalt sõidutunde ühte nädalasse ning et tekiks see mõnus üksteist toetav ja sõbralik tunne oma kaasõpillastega.

Soovituslik on, et õpilane saaks nädalas vähemalt 2-3 korda sõitmas käia. Just see tagab järjepideva ja efektiivse õpilase arengu ning edasijõudmise.

Selline metoodika ja õpetajate pidev täiendkoolitus tagab meie kooli õpilastele proportsionaalselt vähem sõidukordi kui konkureerivate autokoolide õpilastel. Nii hoiate raha kokku lisasõidukordadelt!

Paljud õpilased on meie kursuselt leidnud omale uusi sõpru-sõbrannasid, kellega koos juba rõõmsalt ringi roolitakse!

Kursusega liitujatele tuleb kaasa ka Motohundi B-kategooria videokursus, mis aitab sul end sõidutundideks paremini ette valmistada, põhitõdesid meelde tuletada ja olulisi teemasid korrata.

 

Kursuse hind

B-KATEGOORIA  – 980€
  • 34 teooriatundi
  • 28 sõidutundi
LISASÕIDUTUND (45 minutit) – 35€
B-KATEGOORIA AUTOMAATKASTIGA  – 980€
  • 34 teooriatundi
  • 28 sõidutundi
LISASÕIDUTUND (45 minutit) – 35€

Oluline teave

B-kategooria puhul on kohustuslik läbida 34 teooria tundi, 28 õppesõidutundi (üks sõidukord 45+15 minutit) ja esmaabi kursus. B-kategooria kursus kestab 6 – 8 nädalat. See sisaldab teoorialoengut, liiklusohutust, liikluspsühholoogiat, liiklusviisakust, autoehitust, liiklusülesannete lahendamist ja kontrolltööde tegemist. Õpe lõppeb kooli teooria-ja sõidueksamiga.

Tõelised "Motohundid"

Meie sõiduõpetajad on väga pika kogemusega. Nad on liiklusesse aidanud mitmeid tuhandeid inimesi. Meie õpetajaid kirjeldatakse kui positiivse ellusuhtumisega inimesi, kes on nõudlikud, kuid alati rahulikud. Ei ole oskust, mida nad ei suudaks sulle selgeks teha.

Vanus ja vabadus

  • 15,5-aastaselt saad alustada endale piiratud juhtimisõigusega B-kategooria lubade tegemist. See tähendab seda, et sõites peab olema sinu kõrval vähemalt 2 aastase sõidukogemusega juht.
  • 17,5-aastaselt saab alustada endale B-kategooria juhilubade tegemist, mis annavad õiguse juhtida iseseisvalt ja ilma järelvalveta autot.

Milliste autodega sa sõitma hakkad?

Hyundai i30

i30n

KIA pro_ceed

uus-pro_ceed

BMW 520i

bemm-2