info@motohunt.ee | 50 83 259

Milliseid videokursusi Motohunt sulle pakub?

A-kategooria videokursus

Videokursus, mis on mõeldud nii kogenud kui ka täiesti alustavale mootorratturile. Kursuse eesmärk on aidata sul oma oskusi täiendada ja oma mootorratast paremini valitseda.

B-kategooria videokursus

Kursus, mis on mõeldud kõigile, kes omandavad B-kategooria juhilube. Kursus aitab sõitu treenida koos juhendajaga või valmistada ennast ette sõidutundideks ja eksamiteks.

C- ja CE-kategooria videokursus

Kõik vajalik, et veoauto ja/või autorongi juhtimine endale selgeks teha. Videokursuse materjalides on erinevad eksami- ja treeningharjutused, õpetame kuidas sõta keerulisi liiklussõlmi ja mida veoautoga sõites jälgida.

Kerghaagise videokursus

Videokursusest leiad õpetused, harjutused ning näpunäited kuidas kerghaagisega
sõites tunda end enesekindlalt ja manööverdada nii,
et kõik teised asjad ümber terveks jäävad.

Kui kaua ma videotele ligi pääsen?

Peale ostu sooritamist on videokursus sinu jaoks avatud 90 päeva. Soovi korral on võimalik videokursuse ligipääsu kas 90 või 30 päeva kaupa pikendada.

Kuidas käib tasumine?

Tasumine käib läbi meie õppekeskkonna Thinkific kasutades selleks Stripe maksemoodulit, mille jaoks on vaja krediit või deebetkaarti. Stripe on maailmatasemel makseplatvorm ja täidab kõiki turvanõudeid.

Kas videokursust saab kinkida?

Eraldi kinkimise funktsionaalsust meie videokursuse platvormil veel ei ole. Küll aga, kui sa näed, et  mõni meie videokursus oleks ideaalne kingitus sinu lähedasele, siis võta meiega ühendust info@motohunt.ee.