info@motohunt.ee | 50 83 259

E-Õpe?

E-õpe on õppeprotsessi kaasajastamine, mis on sobilik Teile kasutamiseks Teile sobivas kohas ja sobival ajal. E-õppes tagame Teile teooriatunnid, erinevad harjutused ning testid. E-õpe toimub selle ala parimas internetikeskkonnas aadressil: Teooria.ee

E-õppesse registreerimine toimub Motohundi või Teooria.ee lehel. Vajalik on Teie osalemine esimeses teooriatunnis, kus räägime lahti koolituse kava, vastused saavad küsimused mis, kus, mida, millal, mis veel jne. Tasudes esimene osamakse 100.- EUR, väljastatakse E-õppe keskkonna kasutamiseks paroolid, mis kehtivad 3 kuud.

Õppetöö käigus tuleb läbida kõik teemad, mille lõpus on vajalik sooritada tasemetestid. Kui kõik õppeteemad on läbitud, on Teil võimalik sooritada online eksam, mille järel tuleb registreeruda kooli teooriaeksamile.
Õppetöö käigus tekkinud küsimused saab esitada samal Teooria.ee lehel. Konsultatsioonide ajad on nähtavad Teooria.ee lehel, soovi korral on võimalik kokku leppida eraviisilised konsultatsioonid.

Enne autokooli eksamit peab õpilane olema läbinud pimeda aja koolituse, mida tõendab selle kohta väljastatud kehtiv tunnistus.

Pilguheit E-Õppesse